Rehberimize 106.423 firma kayıtlıdır. Firma Ekle - İzmir Firma Rehber - Firmalar -

İSTANBUL PENDİK YURTİÇİ VE YURTDIŞI TAŞIMACILIĞI FİRMALARI ADRESLERİ VE ŞİRKETLERİ LİSTESİ

22.02.2019
 


Sektörler

   
     

Reklamlar

 


ALPC BİLGİSAYAR
Kurumsal Web Site Tasarımı,
Bilgisayar Hizmetleri
Telefon : 0 216 457 49 47
www.bilgisayarservis.org

teknikservis


Aylık 20.000'den fazla tekil ziyaretçi
50.000'den fazla sayfa görüntüleme

Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri

Tekno Marin Yat Boyaları www.teknomarin.com.tr

 

İSTANBUL PENDİK YURTİÇİ VE YURTDIŞI TAŞIMACILIĞI

 
> >

Anadolu Transport
[Firma / Şirketi İletişim Bilgileri]

Adresi : Beşevler Mahallesi Beşevler Caddesi No:12 Nilüfer/ Bursa

Semti / İlçesi : PENDİK

Telefonu ( Telefon Numarası ) : 05322038182

Web Sitesi : https://www.anadolutransport.com

[Firma / Şirket Tanıtım Bilgileri]
Bursa Evden Eve Nakliyat Nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız, taşınacak eşyalarınızın türüne göre paketleme çalışmaları gerçekleştirerek ideal nakliye hizmetlerinin sunulmasını gerçekleştirmektedir. Bu konuda Bursa evden eve nakliyat hizmetinden başlayarak ofis nakliyatı, büro nakliyatı, paket nakliyatı, piyano nakliyatı ve tüm iş yerlerinin nakliyatı için üstün kalite standartlarında faaliyet göstermektedir. Taşınacak malzemelerin paketlemesine son derece özenle yaklaşan firmamız eşyaların niteliğine göre paketleme çözümü sunmaktadır. Öncelikle her müşterimiz için temiz ve yeni malzemeler nakliyat için kullanılmaktadır. Paketleme Çalışmalarında Kullanılan Çözümler • Mukavemeti yüksek karton variller ile kristal cam eşyalar paketlenmektedir. • Yatay askılı yüksek boy koliler ile elbiseler Bursa nakliye hizmetleri kapsamında özenle paketlenmektedir. • Toz engelleyici streç film ile özel darbe engelleyici naylon ile beyaz eşya grubu paketlenmektedir. • Yatak kolileri ile yataklar paketlenmektedir. • Perde çantaları ile perdeler ambalajlanmaktadır. • Halılar naylon ile sarılmaktadır. • Çiçekler çiçeklere özel koliler ile paketlenmektedir. • Üç katlı kraft kâğıdı ile tablolar paketlenmektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile hizmet alacak müşterilerimizin taşınacak eşyaları ziyaret edilmektedir. Taşınacak eşyaların kayda alınması ile yeterli olacak personel ve araç sayısına karar verilmektedir. Hazırlıklara başlanırken ilk olarak yapılan Bursa nakliyeciler sitesi kapsamında sözleşmeler ve garanti aşamaları ele alınarak gerekli resmi belgelerin hazırlanması sağlanmaktadır. Böylece müşterilerimiz güven altına alınmaktadır. Ayrıca en küçük eşyalara kadar iğneden ipliğe tüm eşyaların resmi sözleşmede yer alması sağlanarak eşyalar da güven altına alınmaktadır. Nakliye hizmetlerinde tüm önlemlere karşılık eşyaların hasar görmesi durumu ile karşılaşılması halinde Bursa nakliyeciler kapsamında gerçekleştirilen sözleşmeler ile hasarlar firmamız tarafından karşılanmakta ve gerekirse değiştirilmektedir. Nakliye hizmetlerinde belirlenen fiyatlar taşınacak eşyaların miktarı ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Gerektiği durumlarda asansörlü taşıma hizmetleri hizmete sunularak kısa sürede kaliteli hizmetlerin sunulması gerçekleştirilmektedir.

İSTANBUL PENDİK Haritası:

Anadolu Transport adresini kolay

bulabilmeniz için aşağıdaki haritadan yararlanabilirsiniz.

Firma bilgilerini güncellemek veya değiştirmek isterseniz kayıt yenileme işlemi yapmanız gerekmektedir.
Bu firmanın adres ve telefonlarının hatalı olduğunu düşünüyorsanız reklam @ istanbulfirmarehber.com adresine email gönderiniz.


(İstanbul Firma Rehber sitesinde firmanızı güçlendirin daha fazla müşteriye ulaşın, daha fazla kazanın. Bilgileriniz şimdi Ipone uygulamamızda. Sitemize girip bilgileri görebilirsiniz.)
 
     
Alt Sektörler

   
     

Reklamlar ( 0 535 311 77 33 Rzv. )

  

Bulunduğu ilçeler

   
     Bizi Google+'da bulun

tumblr hit counter